Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (181 entries)

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
pl:  Możesz <a href="%s">włączyć</a> lub <a href="%s">wyłączyć</a> ten mechanizm. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">Więcej informacji</a>.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
pl: Użytkownik %1$s zmienił status komentarza na %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
pl[0]: %d komentarz nie mógł zostać sprawdzony.
pl[1]: %d komentarze nie mogły zostać sprawdzone.
pl[2]: %d komentarzy nie mogło zostać sprawdzonych.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
pl[0]: %d komentarz został przeniesiony do spamu.
pl[1]: %d komentarze zostały przeniesione do spamu.
pl[2]: %d komentarzy zostało przeniesionych do spamu.

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s approved | %s approved
pl[0]: %s zatwierdzony
pl[1]: %s zatwierdzone
pl[2]: %s zatwierdzonych

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
pl[0]: %s komentarz został oznaczony jako spam.
pl[1]: %s komentarze zostały oznaczone jako spam.
pl[2]: %s komentarzy zostało oznaczonych jako spam.

en: %s false positive | %s false positives
pl[0]: %s niesłusznie zakwalifikowany spam
pl[1]: %s niesłusznie zakwalifikowane spamy
pl[2]: %s niesłusznie zakwalifikowanych spamów

en: %s missed spam | %s missed spam
pl[0]: %s przeoczony spam
pl[1]: %s przeoczone spamy
pl[2]: %s przeoczonych spamów

en: %s reported this comment as not spam.
pl: %s zgłosił ten komentarz jako nie spam.

en: %s reported this comment as spam.
pl: Użytkownik %s zgłosił ten komentarz jako będący spamem.

en: (undo)
pl: (cofnij)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzem będącym spamem.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzem będącym spamem</a>.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
pl: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spam przed pojawieniem się w serwisie.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
pl[0]: <strong class="count">%1$s komentarz będący spamem</strong> został zablokowany przez <strong>Akismeta</strong>
pl[1]: <strong class="count">%1$s komentarze będące spamem</strong> zostały zablokowane przez <strong>Akismeta</strong>
pl[2]: <strong class="count">%1$s komentarzy będących spamem</strong> zostało zablokowanych przez <strong>Akismeta</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
pl: <strong>Prawie zrobione</strong> - skonfiguruj Akismeta i pożegnaj się ze spamem

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
pl: 12-znakowy klucz API Akismeta. Dostępny na stronie akismet.com/get/

en: API Key
pl: Klucz do API

en: API key must be set to fetch stats.
pl: Klucz API musi być ustawiony, aby pobrać statystyki.

en: Account
pl: Konto

en: Accuracy
pl: Trafność

en: Active
pl: Aktywny

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
pl: Akismet %s do działania wymaga WordPressa w wersji %s lub nowszej.

en: Akismet & Privacy.
pl: Akismet i prywatność.

en: Akismet Anti-Spam
pl: Akismet antyspam

en: Akismet Configuration
pl: Konfiguracja Akismeta

en: Akismet Error Code: %s
pl: Kod błędu Aksimeta: %s

en: Akismet FAQ
pl: FAQ Akismeta

en: Akismet Settings
pl: Ustawienia Akismet

en: Akismet Setup
pl: Ustawienia Akismeta

en: Akismet Stats
pl: Statystyki Akismeta

en: Akismet Support
pl: Obsługa Akismeta

en: Akismet Widget
pl: Widget Akismeta

en: Akismet anti-spam strictness
pl: Rygorystyczność filtra antyspamowego Akismeta

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
pl: Akismet wychwycił ten komentarz jako będący spamem podczas automatycznej ponownej próby sprawdzenia.

en: Akismet caught this comment as spam.
pl: Akismet oznaczył ten komentarz jako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
pl[0]: Akismet sprawdził %s komentarz.
pl[1]: Akismet sprawdził %s komentarze.
pl[2]: Akismet sprawdził %s komentarzy.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
pl: Akismet przepuścił ten komentarz podczas automatycznego ponownego sprawdzenia.

en: Akismet cleared this comment.
pl: Akismet zatwierdził ten komentarz.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
pl: Akismet tymczasowo wyłączył połączenia SSL z powodu problemów z poprzednim połączeniem tego typu. Wkrótce znowu spróbuje połączeń SSL.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
pl: Akismet odfiltrowuje spam, dzięki czemu możesz skupić się na ważniejszych rzeczach.

en: Akismet has detected a problem.
pl: Akismet wykrył problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %d godzinę!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %d godziny!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %d godzin!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %d minutę!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %d minuty!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %d minut!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
pl[0]: Akismet oszczędził ci %s dzień!
pl[1]: Akismet oszczędził ci %s dni!
pl[2]: Akismet oszczędził ci %s dni!

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
pl: Akismet chroni teraz Twoją witrynę przed spamem. Szczęśliwego blogowania!

en: Akismet privacy notice
pl: Polityka prywatności Akismeta

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
pl: Akismet sprawdził ponownie i oznaczył ten komentarz jako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
pl: Akismet ponownie przeanalizował i zatwierdził ten komentarz.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
pl: Akismet nie mógł sprawdzić tego komentarza (odpowiedź: %s), ale automatycznie spróbuje ponownie później.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
pl: Akismet nie mógł sprawdzić ponownie tego komentarza (odpowiedź: %s).

en: All systems functional.
pl: Wszystko działa.

en: All time
pl: Ogólne

en: Always put spam in the Spam folder for review.
pl: Zawsze umieszczaj wiadomości podejrzane o bycie spamem do przejrzenia w folderze &bdquo;Spam&rdquo;.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
pl: Klucz API Akismet dla tej witryny został zdefiniowany w pliku %s.

en: Awaiting spam check
pl: Oczekujące na sprawdzenie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Change
pl: Zmień

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check for Spam
pl: Szukaj spamu

en: Checking for Spam
pl: Sprawdzanie spamu

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
pl: Wybierz czy najbardziej podejrzane wiadomości mają być automatycznie odrzucane, czy umieszczane, jak inne wiadomości podejrzane o bycie spamem, w folderze ze spamem.

en: Cleaning up spam takes time.
pl: Usuwanie spamu może trochę potrwać.

en: Cleared by Akismet
pl: Przepuszczony przez Akismeta

en: Click the Use this Key button.
pl: Kliknij przycisk &bdquo;Użyj tego klucza&rdquo;.

en: Comment #%d could not be checked.
pl: Komentarz #%d nie mógł zostać sprawdzony.

en: Comment #%d is not spam.
pl: Komentarz #%d nie jest spamem.

en: Comment #%d is spam.
pl: Komentarz #%d to spam.

en: Comment History
pl: Oś czasu komentarzy

en: Comment discarded.
pl: Komentarz został odrzucony.

en: Comment not found.
pl: Nie znaleziono komentarza.

en: Comment status was changed to %s
pl: Stan komentarza został zmieniony na &#8222;%s&#8221;

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
pl: Komentarz został wyłapany przez wp_blacklist_check.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Connect with API key
pl: Połącz używając klucza API

en: Connect with Jetpack
pl: Połącz z Jetpackiem

en: Contact Akismet support
pl: Skontaktuj się z obsługą Akismeta

en: Copy and paste the API key into the text field.
pl: Skopiuj go i wklej do poniższego pola.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
pl: Obecnie nie można pobrać statystyk. Spróbuj ponownie później.

en: Detailed Stats
pl: Szczegółowe statystyki

en: Disabled.
pl: Niedostępne.

en: Disconnect this account
pl: Odłącz to konto

en: Display a privacy notice under your comment forms.
pl: Wyświetl pod formularzami komentarzy informacje o prywatności.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
pl: Wyświetl liczbę komentarzy, które Akismet uznał za spam

en: Do not display privacy notice.
pl: Nie wyświetlaj informacji o prywatności.

en: Eliminate spam from your site
pl: Wyeliminuj spam ze swojej witryny

en: Enabled.
pl: Dostępne.

en: Enter an API Key
pl: Wprowadź klucz do API

en: Enter/remove an API key.
pl: Wprowadź/usuń klucz do API.

en: Failed to connect to Akismet.
pl: Nie udało się połączyć z Akismetem.

en: Flagged as spam by %s
pl: Oznaczony jako spam przez %s

en: Flagged as spam by Akismet
pl: Oznaczony jako spam przez Akismeta

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: For more information: %s
pl: Więcej informacji: %s

en: History
pl: Oś czasu

en: If you already have an API key
pl: Jeśli posiadasz już klucz do API

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
pl: W 2012 roku Akismet wprowadził wymóg zapisywania się pakiety dla wszystkich kont (nawet tych bezpłatnych). Na twoim koncie nie jest włączony żaden pakiet, więc prosimy o <a href="%s" target="_blank">zalogowanie się</a> i wybranie jednej z dostępnych opcji.

en: Manual Configuration
pl: Konfiguracja ręczna

en: Manually enter an API key
pl: Wprowadź klucz do API ręcznie

en: Missing
pl: Brakujące

en: Network functions are disabled.
pl: Funkcja sieci jest wyłączona.

en: New to Akismet
pl: Nowy użytkownik Akismeta

en: Next Billing Date
pl: Data następnego pobrania opłaty

en: No Subscription Found
pl: Nie znaleziono abonamentu

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
pl: Nie martw się! Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci to rozwiązać.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
pl: Na tej stronie możesz ustawić wtyczkę Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
pl: Na stronie możesz aktualizować ustawienia Akismeta i przeglądać statystyki spamu.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
pl: Na tej stronie wyświetlane są statystyki dot. spamu odfiltrowanego na twojej witrynie.

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: Past six months
pl: W ciągu ostatnich sześciu miesięcy

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
pl: <a href="%1$s">Zaktualizuj WordPressa</a> do najnowszej wersji lub <a href="%2$s">przywróć wersję 2.4 wtyczki Akismet</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
pl: Jeśli masz jakieś pytania, <a href="%s" target="_blank">skontaktuj się z naszym działem wsparcia</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
pl: Sprawdź <a href="%s">konfigurację Akismeta</a> i jeżeli problem nadal występuje, to skontaktuj się z administratorem serwera.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
pl: Proszę skontaktować się z <a href="%s" target="_blank">obsługą Akismeta</a>, aby uzyskać pomoc.

en: Please update your payment information.
pl: Zaktualizuj swoje dane płatności.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
pl: Proszę przejść na <a href="%s" target="_blank">stronę konta w Akismecie</a>, aby ponownie włączyć swój abonament.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
pl[0]: Przetworzono %d komentarz.
pl[1]: Przetworzono %d komentarze.
pl[2]: Przetworzono %d komentarzy.

en: Re-adding...
pl: Przywracanie...

en: Remove this URL
pl: Usuń ten adres URL

en: Removing...
pl: Usuwanie...

en: SSL Status
pl: Status SSL

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Set up your Akismet account
pl: Skonfiguruj swoje konto Akismeta

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show approved comments
pl: Pokaż zatwierdzone komentarze

en: Show the number of approved comments beside each comment author
pl: Wyświetl liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego podpisu autora

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
pl: Pokazuj liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego autora na stronie z listą komentarzy.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
pl: Zarejestruj konto na %s, aby otrzymać klucz do API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
pl: Automatycznie odrzucaj najbardziej podejrzane wiadomości, aby nie były nigdy wyświetlane.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
pl: Niektóre z komentarzy nie zostały jeszcze sprawdzone przez Akismet. Zostaną jeszcze tymczasowo zatrzymane do moderacji i będą automatycznie sprawdzone za jakiś czas.

en: Spam Blocked
pl: Zablokowany spam

en: Spam blocked | Spam blocked
pl[0]: Zablokowany spam

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
pl[0]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po 1 dniu.
pl[1]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po %2$d dniach.
pl[2]: Niechciane komentarze, znajdujące się w <a href="%1$s">folderze spam</a> są automatycznie usuwane po %2$d dniach.

en: Statistics
pl: Statystyka

en: Stats response could not be decoded.
pl: Niezrozumiała odpowiedź przy próbie dostępu do statystyk.

en: Status
pl: Stan

en: Strictness
pl: Surowość

en: Subscription Type
pl: Rodzaj abonamentu

en: Suspended
pl: Zawieszony

en: Temporarily disabled.
pl: Tymczasowo niedostępne.

en: The API key you entered could not be verified.
pl: Nie można zweryfikować wprowadzonego klucza.

en: The Akismet subscription plan
pl: Abonament Akismetu

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
pl: Brak możliwości połączenia się do akismet.com. Proszę zapoznać się z naszym <a href="%s" target="_blank">poradnikiem o firewallach</a> i sprawdzić konfigurację serwera..

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
pl: Wprowadzony klucz jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić go dwukrotnie.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
pl: Stan abonamentu - aktywny, anulowany lub zawieszony

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
pl: Okres, w którym należy pobrać statystyki. Opcje: 60 dni, 6 miesięcy, całość

en: The value provided is not a valid and registered API key.
pl: Wprowadzona wartość nie jest prawidłowym i zarejestrowanym kluczem API.

en: There is a problem with your API key.
pl: Wystąpił problem z twoim kluczem API.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
pl[0]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarz</a> oczekuje w kolejce spamu.
pl[1]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarze</a> oczekują w kolejce spamu.
pl[2]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarzy</a> oczekuje w kolejce spamu.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
pl: W <a href='%s'>kolejce</a> nie znajdują się obecnie żadne komentarze.

en: This comment was reported as not spam.
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako nie spam.

en: This comment was reported as spam.
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako spam.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
pl: Klucz API witryny zostały wprowadzony na twardo i nie da się go zmienić przez API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
pl: Klucz API witryny zostały wprowadzony na twardo i nie da się go skasować.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
pl: Żeby nadal korzystać z usługi <a href="%s" target="_blank">przejdź na abonament Enterprise</a>, który nie ma limitu aktywnych instalacji.

en: URL removed
pl: Adres URL został usunięty

en: Un-spammed by %s
pl: Oznaczenie tego komentarza jako spam zostało cofnięte; wykonawca działania: %s

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: View comment history
pl: Pokaż oś czasu komentarzy

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
pl: Nie możemy przetworzyć twojej płatności. Prosimy o <a href="%s" target="_blank">zaktualizowanie danych płatności</a>.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
pl: Czy chcesz <a href="%s">sprawdzić oczekujące komentarze</a>?

en: You are connected as %s.
pl: Połączono jako: %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
pl: Możesz nam pomóc walczyć ze spamem i ulepszyć swoje konto, <a href="%s" target="_blank">uiszczając symboliczną opłatę</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
pl: Nie masz włączonego pakietu Akismeta.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
pl: Potrzebujesz kulcza do API Akismeta, aby móc go używać na swojej witrynie.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
pl: Używasz Akismeta na stanowczo zbyt dużej liczbie witryn jak na abonament &bdquo;Pro&rdquo;.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
pl: Używasz swojego klucza do Akismeta na większej liczbie witryn niż pozwala na to twój abonament &bdquo;Pro&rdquo;.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
pl: Wygasł aktualnie używany klucz API. Proszę wprowadzić nowy klucz lub skontaktować się z support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
pl: Twój pakiet Akismeta został anulowany.

en: Your Akismet subscription is suspended.
pl: Twój abonament Akismet jest zawieszony.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
pl: Twój abonament wersji Pro zezwala na używanie Akismeta jedynie na jednej stronie. <a href="%s" target="_blank">Zwiększ liczbę abonamentów</a>, albo przejdź na abonament Enterprise, który umożliwia używanie Akismeta na nieograniczonej ilości stron.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
pl: Twój serwer nie potrafi skorzystać z SSL'a. Proszę skontaktować się z administratorem serwera i dodać obsługę zapytań SSL.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
pl: Błąd połączenia Akismem do API może być spowodowany blokadą ruchu przez zaporę sieciową. Proszę skontaktować się z administratorem serwera i wysłać mu <a href="%s" target="_blank">nasz poradnik dotyczący zapór sieciowych</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
pl: Twoja witryna nie może połączyć się z serwerami Akismeta.

en: Your subscription for %s is cancelled.
pl: Abonament %s został anulowany.

en: Your subscription for %s is suspended.
pl: Twój abonament %s jest zawieszony.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
pl: Administrator serwera zablokował funkcje PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code>.  <strong>Akismet nie może pracować bez tej funkcji.</strong>  Proszę skontaktować się z administratorem i przekazać <a href="%s" target="_blank">informację na temat minimalnych wymagań Akismeta</a>.
